top of page

APIE MUS

Esame pirmoji ir vienintelė biotechnologijų įmonė Lietuvoje, gaminanti pažangios terapijos vaistinius preparatus (PTVP), individualiai pritaikytus kiekvienam pacientui. Visus preparatus kuriame prisitaikydami prie kiekvieno paciento poreikių, jų gamybai naudodami paties paciento arba donoro audinius ir ląsteles. Visuose procesuose taikome pažangiausias somatinių ląstelių terapijos technologijas. Pažangi terapija ląstelėmis Lietuvoje taikoma onkologijai, išsėtinei sklerozei ir audinių regeneracijai.

Veiklą pradėjome 2014 metais, apjungę kvalifikuotų ir ilgalaikę patirtį turinčių gydytojų, biomedicinos mokslų daktarų, molekulinės biologijos specialistų, biotechnologų žinias ir įsteigę riebalinių audinių banką.

Esame įsteigę analogų Lietuvoje neturintį riebalinių audinių banką, skirtą riebalinio audinio stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelių apdorojimui, saugojimui ir paskirstymui. Tai vienintelis audinių bankas šalyje, kuris savo veiklą vykdo vadovaujantis Geros gamybos praktikos (GGP) reikalavimais įrengtose patalpose. Jame saugomos ląstelės, gebančios atstatyti pažeistų audinių funkcijas ir tinkamos naudoti net praėjus daugiau kaip 20 metų nuo jų paruošimo.

Nuolat investuojame į mokslinius tyrimus, susijusius su naujų pažangios terapijos vaistinių preparatų kūrimu ir vystymu. Tokiu būdu siekiame plėtoti individualios terapijos sritį Lietuvoje. Visų mūsų mokslininkų atliekamų tyrimų rezultatus oficialiai pristatome moksliniuose bei mokslo populiarinimo leidiniuose. Aktyviai dalyvaujame moksliniuose projektuose, bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio biotechnologijų kompanijomis, mokslo įstaigomis, kitais audinių bankais.

bottom of page